Warsztaty muzyczne pod patronatem Festiwalu Legend Rocka 2024

Zagroda Swołowo (Zagroda nr 5) to nie tylko plenery malarskie czy wydarzenia kulturalne. Malownicze otoczenie XIX wiecznej zagrody, oferuje przestronne pomieszczenia, wprost idealne do zorganizowania warsztatów muzycznych!

Kilkudniowe warsztaty to więcej niż spełnienie potrzeb edukacyjnych uczestników. Jest to przede wszystkim możliwość nauki. Codzienny kontakt ze zwykle niedostępnymi osobowościami polskiej sceny, z artystami podziwianymi i szanowanymi przez uczestników warsztatów to dla samych uczestników unikalna możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu gry na wybranym (ukochanym) instrumencie, to możliwość obserwowania pracy i wreszcie warsztaty to dla uczestników szansa, aby stanąć na scenie z mistrzem. To wydarzenie jest tak samo nobilitujące, co motywujące do wytężonej pracy. Warsztaty dają możliwość spędzenia kilku dni w skupieniu wyłącznie na pasji i własnym rozwoju, a to wszystko pod opieką najlepszych specjalistów w Polsce. W takiej atmosferze pozytywne rezultaty mogą zaskoczyć nawet samych uczestników.

Celem warsztatów jest zapoznanie dzieci i młodzieży z podstawowymi technikami wokalnymi jak i technikami gry na instrumentach oraz zasad muzyki wraz z umiejętnościami gry w zespole. Drugim celem jest przygotowanie uczestników do występu w koncercie finałowym.

Udostępnij!