Swołowo to niebanalny cel wakacyjnego wyjazdu z dziećmi. Najbardziej „kraciasta” wioska w Polsce jest atrakcją sama w sobie, szybko też stąd można dostać się do Słupska, w dolinę Słupi i oczywiście nad morze. Idealną bazę wypadową do eksploracji okolic stanowi nasza Zagroda. Apartamenty w Przystani Twórców (w sam raz dla rodzin 3-, 4-osobowych) wyposażone są w kuchnie oraz zewnętrzne strefy wypoczynkowe – można się tu poczuć jak w domku letniskowym na wsi.

Kuchnia jest też w głównym budynku mieszkalnym i stanowi świetne miejsce do wspólnego przyrządzenia posiłku jeśli przyjechaliśmy w kilka rodzin. Oczywiście najlepiej wykorzystać do tego świeże produkty kupione w wiejskim sklepiku. Na małe co nieco zawsze można wyskoczyć do kawiarni w naszym budynku bramnym.

Zagroda Inicjatyw Twórczych zaprasza na wakacyjny wypad o każdej porze roku. W chłodniejsze dni czeka na Was sauna, a w muzeum dowiecie się jak wyglądało życie w Swołowie kilkaset lat temu. A może chcecie rozpalić ognisko i ogrzać się przy jego płomieniach? Na to też jesteśmy przygotowani – mamy wszystko czego potrzebujecie, żeby świetnie spędzić czas.