Ten duży budynek jeszcze całkiem niedawno służył jako magazyn zboża i przechowalnia sprzętów rolniczych. Dziś, pięknie odrestaurowany, stanowi jeden z dwóch najważniejszych obiektów w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych. Przygotowaliśmy tu obszerną jadalnię – wymarzone miejsce na dużą biesiadę albo bankiet. Posiłki można przyrządzać w kuchni na miejscu, a na piętrze czeka sala konferencyjna, przystosowana do spotkań i posiedzeń. Stodoła to idealne miejsce do organizacji przeróżnych imprez: warsztatów (w tym kulinarnych), spotkań autorskich, a nawet występów grup artystycznych.

Wesela

Wesela

Nie kręci Was tradycyjny model wesela w sali bankietowej? Proponujemy świetną alternatywę: powrót do stylu rustykalnego, kojarzącego się ze zwyczajami dawnej polskiej wsi. Jeżeli, podobnie jak my, jesteście miłośnikami natury i kochacie sielskie klimaty, zorganizujcie wesele na… łące. To miejsce wręcz wymarzone, by oderwać się od codziennej bieganiny i cieszyć najważniejszą imprezą w życiu. Razem z wami bawić się będzie całe Swołowo!

Konferencje

Konferencje

Stodoła to największy budynek wchodzący w skład kompleksu obiektów Zagrody Inicjatyw Twórczych w Swołowie. Dziś przestrzeń ta, stanowi centralne miejsce wielu wydarzeń kulturalnych. W Stodole znajdują się dwie klimatyzowane sale, o powierzchni od 71 do 86 m². Infrastruktura obiektu, ułatwia na prowadzenie zarówno konferencji jak i spotkań.

Atuty stodoły:

  • Powierzchnia konferencyjna – 71 – 86 m²
  • Sanitariat dostosowany do osób z niepełnosprawnościami
  • 7 apartamentów noclegowych
  • Zaplecze gastronomiczne w tym samym budynku
  • Parking na tyłach budynku
stodoła_wnętrze_2
stodola_wnetrze_1

Biesiady, spotkania

Biesiady, spotkania

Szukasz inspirującej lokalizacji na imprezę? Chcesz wynagrodzić swoich pracowników albo zaprosić kontrahenta w fajne miejsce? Planujesz burzę mózgów przed ważną inwestycją? No to już nie musisz szukać: proponujemy spotkanie u nas. Mogą to być warsztaty artystyczne, gra terenowa, niezobowiązujący wypoczynek albo biesiada w dawnym stylu, z trzaskiem ognia i zapachem wspaniałych, gotowanych w naszej kuchni potraw. Takie rzeczy tylko w Swołowie :)