Festiwal muzyczny „Lato na Łące” – koncert Sebastiana Riedla & Bartek Miarka akustycznie

5 sierpnia

Lato na łące
Lato na łące to cykl koncertów, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Jest to jedyna taka okazja aby móc zobaczyć wykonawców z tak bliska jak i poznać ich z innej strony nawiązując przy tym bliższą relację.

Lato na łące to trzy odrębne koncerty, które odbędą się w Swołowie, na terenie Zagrody nr 5. Malownicze położenie łąki, która znajduje się tuż za XIX wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych, zaprasza do organizacji takiego przedsięwzięcia. Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z ciekawych propozycji kulinarnych. Nie zabraknie również sielskich atrakcji dla najmłodszych.

O wykonawcach
Sebastian Riedel – jest polskim muzykiem i gitarzystą. Jest synem Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem i Małgorzaty Pol-Riedel. Ma o dwa lata młodszą siostrę Karolinę.

W 1993 założył zespół Cree, w którym jest wokalistą i gitarzystą oraz autorem większości repertuaru.

Bartek Miarka – jest polskim gitarzystom bluesowym i kompozytorem. Fascynację muzyką gitarową zawdzięcza ojcu, który zainteresował go bluesem i rockiem z latach 60. XX w. W tamtych latach słuchał m.in.: Cream i Pink Floyd. Do gry na gitarze zainspirował go album Erica Claptona „Unplugged”.

W 1997 roku w wieku 17 lat po raz pierwszy wystąpił na scenie podczas festiwalu „Blues nad Bobrem”. Od 2003 roku mieszka we Wrocławiu, gdzie współzakładał zespół HooDoo Band. Złota Płyta za sprzedaż albumu HooDoo Band, data nadania: 5 maja 2010.

Szczegółowy program wydarzenia pojawi się już wkrótce!

Udostępnij!