Festiwal muzyczny „Lato na Łące” – koncert Mikromusic

29 czerwca 2024r.

Lato na łące
Lato na łące to cykl koncertów, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Jest to jedyna taka okazja aby móc zobaczyć wykonawców z tak bliska jak i poznać ich z innej strony nawiązując przy tym bliższą relację.

Lato na łące to trzy odrębne koncerty, które odbędą się w Swołowie, na terenie Zagrody nr 5. Malownicze położenie łąki, która znajduje się tuż za XIX wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych, zaprasza do organizacji takiego przedsięwzięcia. Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z ciekawych propozycji kulinarnych. Nie zabraknie również sielskich atrakcji dla najmłodszych.

O zespole

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii “Muzyka Poetycka”. W Swołowie zespół zagra w składzie Acoustic Trio.

Program wydarzenia | 29 czerwca 2024r. | Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5 

19:00 – otwarcie bram
20:00 – koncert Mikromusic

Bilety

Pierwsza pula biletów dostępna w niższej cenie do 15 maja 2024r.

Bilet normalny – 80,- / Bilet ulgowy* – 70,-

Druga pula biletów w standardowej cenie od 16 maja 2024r.

Bilet normalny – 90,- / Bilet ulgowy* – 80 ,-

* Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Link do strony gdzie można zakupić bilety: www.kupbilecik.pl

Lato_na_łące_mikromusic_baner
Udostępnij!