Festiwal muzyczny „Lato na Łące” – koncert Fisz Emade Tworzywo

14 lipca

Lato na łące
Lato na łące to cykl koncertów, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Jest to jedyna taka okazja aby móc zobaczyć wykonawców z tak bliska jak i poznać ich z innej strony nawiązując przy tym bliższą relację.

Lato na łące to trzy odrębne koncerty, które odbędą się w Swołowie, na terenie Zagrody nr 5. Malownicze położenie łąki, która znajduje się tuż za XIX wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych, zaprasza do organizacji takiego przedsięwzięcia. Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z ciekawych propozycji kulinarnych. Nie zabraknie również sielskich atrakcji dla najmłodszych.

Nieoczywistym występem będzie koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo, 14 lipca 2023r. na terenie Zagrody nr 5!

Fisz Emade Tworzywo
Fisz Emade Tworzywo to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują. Starają się aby wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

Twórczość
Ich najnowszy album, „Ballady i Protesty” to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. rzede wszystkim to płyta sprzeciwu. Album ten jest pełny niezgody na infantylną i agresywną politykę oraz na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów jak: prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. Jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane jest w mocnych tekstach, pełnych ironii i skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem. Nie brakuje wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian.

Na płycie uznanej przez krytyków za jeden z najlepszych albumów 2021, znajdziemy 18 utworów, w których nagraniach udział wzięli m.in. Mariusz Obijalski (instr. klawiszowe), Michał Sobolewski (gitary), Marcin Pendowski i Staszek Wróbel (bas), wokalistka zespołu Shyness! Rebeka Iwona Skwarek oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch.

Szczegółowy program wydarzenia pojawi się już wkrótce!

Bilety
Pierwsza pula biletów w niższej cenie, będzie dostępna tylko do 1 czerwca

  • Bilet normalny 59,- / Bilet ulgowy* 49,-

Druga pula biletów w standardowej cenie, po 1 czerwca

  • Bilet normalny – 69,- / Bilet ulgowy* – 59,-

*dzieci do lat 5, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Link do strony gdzie można zakupić bilety: www.kupbilecik.pl

Udostępnij!