Lato na łące

„Lato na łące” to cykl, podczas którego artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki.

Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki. Niech LATO 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

Nieoczywistym występem będzie koncert Anity Lipnickiej, 14 lipca 2024r. na terenie Zagrody nr 5!

 

Anita_Lipnicka_Baner

 

Program wydarzenia | 14 lipca 2024 r. | Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5

18:00 – otwarcie bramek na koncert

19:00 – koncert Anity Lipnickiej na terenie Zagrody nr 5

Na terenie koncertu będzie możliwość skorzystania z bogatej oferty kawiarni oraz stoisk gastronomicznych.

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od blisko 30 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 15 albumów, z których większość osiągnęła status Złotej, Platynowej, a nawet Potrójnie Platynowej płyty, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, począwszy od Fryderyków zdobytych za czasów Varius Manx, po dziewięć nominacji i dwie wygrane statuetki w czasach solowej kariery. Jej teledyski w serwisie YouTube mają miliony wyświetleń. Publiczność uwielbia Ją za jej głos, poruszające teksty, autentyczność i… niedzisiejszość!

Jej najnowszy album “Śnienie” ukazał się  3 listopada, a promujące go single “Amsterdam”, “Jak na filmach”, “Zasłony” czy nagrany w duecie z Pawłem Domagałą – “Nic za złe” już zdążyły podbić serca słuchaczy na długo rozgaszczając się na szczytach list przebojów.

Bilety

Bilet normalny – 119 zł

Bilet ulgowy – 109 zł*

*Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Link do strony gdzie można zakupić bilety: Kup Bilecik

Regulamin wydarzeń w ramach cyklu Lato na Łące

Na “Lato na Łące” zaprasza Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie – filia Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Redzikowo. Patronat honorowy: Barbara Dykier – Wójt Gminy Redzikowo

 

Anita_Lipnicka_Plakat

Anita_Lipnicka_Baner
Udostępnij!