Lato na łące

Przygotujcie się na niesamowitą przygodę muzyczną pod gołym niebem w Swołowie – stolicy Krainy w Kratę! Przed nami druga edycja cyklu koncertów „Lato na łące”, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki.

Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki.

Niech LATO 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

Lato_na_łące_mikromusic_baner

Program wydarzenia | 29 czerwca 2024r. | Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5 

19:00 – otwarcie bram
20:00 – koncert Mikromusic Acoustic Trio

Na terenie koncertu będzie możliwość skorzystania z bogatej oferty kawiarni oraz stoisk gastronomicznych.

Mikromusic Acoustic Trio

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii “Muzyka Poetycka”. W Swołowie zespół zagra w składzie Acoustic Trio.

Bilety

Bilet normalny – 90,-

Bilet ulgowy* – 80 ,-

* Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Bilety można zakupić TUTAJ.

Regulamin wydarzeń w ramach cyklu Lato na Łące

Na “Lato na Łące” zaprasza Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie – filia Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Redzikowo. Patronat honorowy: Barbara Dykier – Wójt Gminy Redzikowo

Lato_na_łące_mikromusic_logotypy

 

Lato_na_łące_mikromusic_baner
Udostępnij!