Od września 2023 roku w siedzibie głównej Centrum Kultury Gminy Redzikowo w Głobinie działa sekcja malarstwa stworzona dla dorosłych, którzy chcą zgłębiać od podstaw tajniki malarstwa. Uczestnicy poznają m.in.: ogólne zasady rysunku, pracy kolorem, przestrzenią i światłem oraz mieszania farb, aby krok po kroku dojść do momentu, w którym przelewają na płótna swoje artystyczne wizje.

Zajęcia prowadzi Włodzimierz Łobuń – artysta malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie, członek Lwowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Jest wieloletnim wykładowcą Plastyki w Collage’u Pedagogicznym przy Uniwersytecie Lwowskim. Od 2004 roku jest uczestnikiem międzynarodowych plenerów odbywających się w Polsce. Uprawia głównie malarstwo sztalugowe. Upodobał sobie pejzaż, w którym z wyczuciem operuje przestrzenią, światłem i kolorem.

Nadszedł moment, w którym uczestnicy sekcji malarskiej są już gotowi do zaprezentowania swoich dzieł szerszej widowni. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy, który odbędzie się w piątek 21 czerwca o godz. 18:00 w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych w Swołowie.

Wernisaż

Data: 21 czerwca 2024r. (piątek)

Godzina: 18:00

Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5 w Swołowie

Wstęp wolny!

Organizatorzy wystawy: Zagroda Inicjatyw Twórczych, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo

barwy_pasji_wernisaż_plakat

 

barwy_pasji_wernisaż_baner
Udostępnij!