Zagroda Inicjatyw Twórczych zaprasza w terminie od 4 – 8 marca do Swołowa na wydarzenie „TY-dzień dla Ciebie”. Będzie to pięć dni pełnych warsztatów i wydarzeń kulturalno-artystycznych skupionych wokół wellbeingu, rozwoju osobistego oraz troski o siebie zgodnie z nurtem slow life!

tydzień_dla_Ciebie_w_Swołowie_baner

 

Zbliżający się Dzień Kobiet to idealny czas na podarowanie sobie prezentu. Spotkania w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych w Swołowie będą trwały od poniedziałku (04.03) do piątku (08.03), a przygotowany program obejmuje m.in. warsztaty, jogę, inspirujące spotkania z kobietami sukcesu jak i sporą dawkę humoru w formie stand-upu.

Program “TY-dzień dla Ciebie”

Warsztaty kosmetyków czekoladowych ze studiem Iskra Mocy – 4.03.2024r. (poniedziałek) godz. 18:00.

Zapraszamy na warsztaty tworzenia luksusowych naturalnych kosmetyków pod okiem doświadczonej Dominiki Dudzic z Iskry Mocy. Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie pełnym kobiecej mocy oraz sposób na wyzwolenie kobiecej kreatywności. To również szansa na podniesienie świadomości na temat zdrowego stylu życia i wprowadzania naturalnych produktów do codziennej pielęgnacji.

Dominika Dudzic

Od zawsze fascynowała mnie natura i jej moc, z której często korzystamy na co dzień. Potem moje myśli zajmowało wszelakie rękodzieło i radość samodzielnego tworzenia różnych przedmiotów, która dawała mi mnóstwo pozytywnej mocy. Moje pierwsze warsztaty dotyczyły wyłącznie tworzenia kosmetyków naturalnych, ale szybko powstały inne pomysły, które realizuję wraz ze znakomitymi rękodzielnikami i ludźmi bez reszty oddanym swoim pasjom. – Dominika Dudzic, Iskra Mocy

Warsztat:
  • Instrukcja krok po kroku jak wykonać: regenerujący peeling do ust, czekoladowy proszek do twarzy 3w1 (oczyszczenie, maseczka, peeling) oraz balsam do ciała na bazie masła kakaowego z nutą pomarańczy;
  • Wykład na temat kosmetyki naturalnej oraz mocy płynącej z ziół i roślin.
  • Każdy uczestnik zabiera ze sobą własnoręcznie robione kosmetyki oraz dużą dawkę informacji o sposobach przetwarzania i wykorzystania ziół w naturalnej pielęgnacji ciała.
  • Materiały dydaktyczne w formie krótkiego e-booka PDF.

Informacje:

  • Koszt: 199,-
  • Czas trwania warsztatów: 18:00 – 20:00
  • Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5

Zapisy

Zapisy zakończone!

 

Joga w zaciszu Swołowa prowadzona przez Ewelinę Szymańską – 5.03.2024r. (wtorek) godz. 18:00.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęcia Joga w zaciszu Swołowa, które odbędą się 5 marca a poprowadzi je Ewelina Szymańska.

Podczas spotkania uczestniczki zaczną od krótkiego wstępu medytacyjnego połączonego z treningiem oddechowym, następnie praktyka w stylu Hatha Joga. Na zkończenie przeprowadzona zostanie medytacją w formie jogi nidra – Joga Snu.

Zajęcia poprowadzi Ewelina Szymańska – Dom Jogi Kreatornia Relaksu. Certyfikowana nauczycielka Jogi w stylu Hatha Joga RYT200, instruktorka i ambasadorka Nirvana Fitness, trener oddechu według Metody dr Buteyko.

ewelina_szymanska_baner

Informacje:

  • Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
  • Czas trwania warsztatów: 18:00 – 19:10 (70 minut)
  • Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5

Ważne! Prosimy o zabranie ze sobą mat oraz kocyków.

Zapisy

Zapisy zakończone!

 

Wernisaż wystawy fotografii Marzeny Safader pt. ”Niepozowane” – 6.03.2024r. (środa) godz. 18:00.

Wernisaż będzie miał miejsce w klimatycznej przestrzeni XIX-wiecznej “Stodoły”, dzięki czemu widzowie będą mieli przyjemność zapoznać się z pracami w oryginalnym otoczeniu. Wystawa jest odzwierciedleniem licznych podróży artystki, podczas których z niezwykłą harmonią i delikatnością uchwyciła otaczającą naturę.

Wystawa fotografii dostępna będzie dla zwiedzających w terminie 6 – 20 marca 2024r.

Niepozowane_baner

Nie mam wielkiej wiedzy o ptakach. Ciągle się uczę. Nie „zaliczam” gatunków. Bardziej interesuje mnie sama obserwacja, zachowania, piękno, sceneria w jakiej występują. Ważne, żeby umiejętnie wtopić się w otoczenie, stać się jego elementem i czekać cierpliwie w ukryciu obserwując.

To jest jak teatr, wielka scena dla jednego widza. Pojawia się stan ekscytacji. Skupienie na obserwacji potrafi kompletnie wyczyścić umysł. Fascynujące jest to, że wracając w te same miejsca za każdym razem natura pisze inny scenariusz. W fotografii lubię używać długich czasów, które pozwalają mi rejestrować obraz w sposób mniej oczywisty. ~ Marzena Safader

Wydarzenie:

Data: 6.03.2024r. (środa)

Godzina: 18:00

Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5 w Swołowie

Wstęp wolny.

 

Stand-up Darka Gatniejewskiego pt. „Świat zwariował” – 7.03.2024r. (czwartek) godz. 18:00.

Zapraszamy do Zagrody Inicjatyw Twórczych na kultowy stand-up „Świat zwariował” w wykonaniu Darka Gatniejewskiego, który odbędzie się 7 marca. Podczas niego widz z uśmiechem dostrzega absurdy świata i z pozytywnym nastawieniem łapie dystans do życia.

Darek Gatniejewski jest aktorem, wokalistą i artystą kabaretowym! Jest również współzałożycielem i członkiem kabaretu DKD. Niesamowity stand-up „Świat zwariował” zostanie zaprezentowany przez artystę w przewrotny sposób. Jego występ udowadnia, że formuła stand-upu wcale nie musi być wypełniona wulgaryzmami. Zwroty akcji, zabawne zmiany nastrojów, śmieszne piosenki opisujące obecną sytuację – to wszystko tworzy niezwykły wokalno-aktorski show.

Gatniejewski_Baner

Informacje:

Godzina: 18:00

Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5 w Swołowie

Bilety

Bilet wstępu w wysokości 30 zł/os.

Link do strony gdzie można zakupić bilety: TUTAJ!

 

Prelekcja pt. “Od marzeń do rzeczywistości. Historia Małgorzaty Matis jako przykład transformacji pasji w życiową misję”– 8.03.2024r. (piątek) godz. 18:00.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak Twoja pasja może stać się Twoją pracą? Chcielibyśmy Cię zaprosić na spotkanie, gdzie jako gościnna prelegentka wystąpi inspirująca Małgorzata Matis, założycielka pracowni Fiori di Matis.

Podczas prelekcji Małgosia opowie uczestniczkom nie tylko o swoim rzemiośle, ale również o tym, jak wyglądała jej droga zawodowa. Dowiemy się, z jakimi trudnościami musiała się zmierzyć, aby zrealizować swoje marzenia i otworzyć własną pracownię. To niezwykła okazja, by zainspirować się historią sukcesu kobiety, która przekształciła swoją pasję w życiową misję.

Małgosia jest prawdziwym przykładem tego, jak pasja, determinacja i wytrwałość mogą prowadzić do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jej praca polega na tworzeniu niezwykłych kwiatów z krepiny w różnych rozmiarach – od tych naturalnych po gigantyczne dzieła sztuki. Co więcej, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty, które nie tylko uczą technik tworzenia kwiatów, ale także stanowią doskonałą okazję do nawiązywania nowych znajomości i wymiany doświadczeń między kobietami.

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania i daj się zainspirować! Nie przegap okazji na poznawanie fascynujących historii i rozwijanie swojej pasji w towarzystwie inspirujących kobiet! Podczas wydarzenia będzie okazja do wymiany doświadczeń, wypicia wspólnie kawy i inspirowania się kobiecą energią.

Wydarzenie:

Data: 8.03.2024r. (piątek)

Godzina: 18:00

Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5 w Swołowie

Wstęp wolny.

 

Do zobaczenia!

 

tydzień_dla_Ciebie_w_Swołowie_baner
Udostępnij!