Zapraszamy serdecznie na niezwykłą prelekcję z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się Zagrodzie Inicjatyw Twórczych w Swołowie 8 marca o godz. 18:00!

“Od marzeń do rzeczywistości. Historia Małgorzaty Matis jako przykład transformacji pasji w życiową misję.”

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak Twoja pasja może stać się Twoją pracą? Chcielibyśmy Cię zaprosić na spotkanie, gdzie jako gościnna prelegentka wystąpi inspirująca Małgorzata Matis, założycielka pracowni Fiori di Matis.

Małgosia jest prawdziwym przykładem tego, jak pasja, determinacja i wytrwałość mogą prowadzić do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jej praca polega na tworzeniu niezwykłych kwiatów z krepiny w różnych rozmiarach – od tych naturalnych po gigantyczne dzieła sztuki. Co więcej, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty, które nie tylko uczą technik tworzenia kwiatów, ale także stanowią doskonałą okazję do nawiązywania nowych znajomości i wymiany doświadczeń między kobietami.

Podczas prelekcji Małgosia opowie uczestniczkom nie tylko o swoim rzemiośle, ale również o tym, jak wyglądała jej droga zawodowa. Dowiemy się, z jakimi trudnościami musiała się zmierzyć, aby zrealizować swoje marzenia i otworzyć własną pracownię. To niezwykła okazja, by zainspirować się historią sukcesu kobiety, która przekształciła swoją pasję w życiową misję.

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania i daj się zainspirować! Nie przegap okazji na poznawanie fascynujących historii i rozwijanie swojej pasji w towarzystwie inspirujących kobiet! Podczas wydarzenia będzie okazja do wymiany doświadczeń, wypicia wspólnie kawy i inspirowania się kobiecą energią.

Informacje dodatkowe o wydarzeniu:
  • Kiedy? 8 marca (piątek) o godz. 18:00
  • Gdzie? Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5 w Swołowie

Do zobaczenia!

Fiori_di_Matis

Udostępnij!