W ramach wydarzenia TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do podarowania sobie prezentu w terminie 4 – 8 marca.

Warsztaty czekoladowych kosmetyków naturalnych

Zapraszamy na warsztaty tworzenia luksusowych naturalnych kosmetyków pod okiem doświadczonej Dominiki Dudzic z Iskry Mocy. Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie pełnym kobiecej mocy oraz sposób na wyzwolenie kobiecej kreatywności. To również szansa na podniesienie świadomości na temat zdrowego stylu życia i wprowadzania naturalnych produktów do codziennej pielęgnacji.

Dominika Dudzic

Od zawsze fascynowała mnie natura i jej moc, z której często korzystamy na co dzień. Potem moje myśli zajmowało wszelakie rękodzieło i radość samodzielnego tworzenia różnych przedmiotów, która dawała mi mnóstwo pozytywnej mocy. Po uszy wpadłam, kiedy kilka lat temu zrobiłam swój pierwszy w życiu krem do twarzy. Od tego momentu każdą wolną chwilę spędzam na zbieraniu i przetwarzaniu ziół oraz komponowaniu nowych przepisów kosmetycznych. Moje pierwsze warsztaty dotyczyły wyłącznie tworzenia kosmetyków naturalnych, ale szybko powstały inne pomysły, które realizuję wraz ze znakomitymi rękodzielnikami i ludźmi bez reszty oddanym swoim pasjom. – Dominika Dudzic, Iskra Mocy

Tytuł warsztatów: Warsztaty czekoladowych kosmetyków

Co w cenie warsztatów?

  • Instrukcja krok po kroku jak wykonać: regenerujący peeling do ust, czekoladowy proszek do twarzy 3w1 (oczyszczenie, maseczka, peeling) oraz balsam do ciała na bazie masła kakaowego z nutą pomarańczy;
  • Wykład na temat kosmetyki naturalnej oraz mocy płynącej z ziół i roślin.
  • Każdy uczestnik zabiera ze sobą własnoręcznie robione kosmetyki oraz dużą dawkę informacji o sposobach przetwarzania i wykorzystania ziół w naturalnej pielęgnacji ciała.
  • Materiały dydaktyczne w formie krótkiego e-booka PDF.
Informacje:
  • Koszt: 199,-
  • Czas trwania warsztatów: 18:00 – 20:00
  • Data: 4 marca 2024r.
  • Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5
Zapisy

Telefoniczne: 573 148 724
Mailowe: swolowo@gok.slupsk.pl

Iskra Mocy warsztaty ludzie

Dominika Dudzic
Udostępnij!