MINI FINAŁ 32. WOŚP – Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie

Spotkanie z podróżnikiem

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie otwarte z podróżnikiem Pawłem Brzyskim do Zagrody Inicjatyw Twórczych w Swołowie (Swołowo 5, 76-200) w dniu 28.01.

Podczas spotkania Paweł Brzyski zda szczegółową relację z niedawnej podróży po północy kontynentu amerykańskiego, przybliży mieszkańcom Swołowa i gościom ciekawostki o przyrodzie i życiu codziennym mieszkańców Kanady i Alaski.

Prócz wysłuchania prezentacji spotkanie będzie szansą zapoznania się fotografiami Pawła Brzyskiego z poprzednich wypraw.

Zapraszamy na kawę herbatę i słodki poczęstunek.

Paweł Brzyski – podróżnik, pasjonat gór i fotografii. Mieszka w Słupsku, z którym jest związany od blisko 20 lat. Swoją przygodę z podróżowaniem rozpoczął już w latach szkolnych, gdy jako harcerz uczestniczył w obozach organizowanych przez ZHP. Wtedy też po raz pierwszy pojechał w Tatry i tak odkrył swoją największą, życiową pasję. Po Tatrach przyszedł czas na Alpy, Atlas, Kaukaz i inne…

Od wielu lat jeździ po Europie i świecie. Jego ulubionymi destynacjami są miejsca mało popularne, takie do których nie docierają zwykli turyści. Do najciekawszych krajów, które odwiedził należą Indie, Nepal, Tanzania, Etiopia. Na spotkaniu w Swołowie opowie o swojej ostatniej wyprawie na północ Kanady.

W trakcie spotkania będzie prowadzona zbiórka publiczna na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Szczegóły wydarzenia:

Data:  28.01.2024 r. (niedziela)

Godzina: 11:00

Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych nr 5

Podróżnik_Wośp

Tapeta_Wośp
Udostępnij!