Swołowo to nie tylko stolica Krainy w Kratę… To niezwykłe miejsce, które ma swoją własną historię do opowiedzenia! Zagroda Inicjatyw Twórczych skłoniła się do najmłodszych odbiorców naszego bogactwa i stworzyła oryginalną grę terenową.

O naszej grze terenowej

Gra terenowa pt. „Swołek szuka rogów!” została stworzona, by umożliwić całym rodzinom poznanie historii Swołowa, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Zwiedzaj naszą wioskę, szukaj kodów QR przy pomocy mapy i poznawaj kolejne części historii Swołka, naszego wioskowego skrzata, który miał nieszczęście zgubić swe piękne rogi!

Oczywiście nie zapomnij jednocześnie zwiedzić miejsc które odwiedzisz, a kto wie, może będziesz mieć szczęście odnaleźć zaginione rogi Swołka? Na zwycięzców na koniec czeka nagroda!

O autorze

Olgierd Adamczak to siedemnastolatek z Poznania a przy tym niezwykły pisarz o rozwijającej się karierze. Jest autorem książki pt. „Ostatnia Bitwa”, wielkim pasjonat średniowiecza, fantastyki oraz łucznictwa. Prowadzi stronę internetową oliada.pl, na której publikuje poradniki pisarskie oraz swoje opowiadania. Niedługo zamierza wydać drugi tom „Ostatniej Bitwy” oraz inne swoje książki fantasy. Prywatnie uczeń technikum informatycznego.

Gdzie można ją znaleźć?

Grę można pobrać w wersji papierowej w Kawiarni Zagrody Inicjatyw Twórczych – Zagroda nr 5. Po zakończonej zabawie, prosimy o udanie się do Kawiarni Zagrody Inicjatyw Twórczych w celu odebrania nagrody!

Zabawa czas start!

Gra_Terenowa_Swołek_Szuka_Rogów_1

Gra_Terenowa_Swołek_Szuka_Rogów_1

baner swołek
Udostępnij!