Sierpień to miesiąc, w którym zbieramy różnorodne zioła i szukamy ekologicznych rozwiązań w naszym codziennym życiu. Z pomocą przychodzi Dominika Dudzic – fundatorka Iskry Mocy!

Poznaj moc ziół na warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych z zielarką Dominiką. Pod jej okiem stworzysz swoje 3 własne ziołowe kosmetyki dopasowane do swojego rodzaju cery:

  • ziołowy proszek do twarzy 3w1,
  • lekki krem do twarzy,
  • kwiatowy tonik do twarzy.

Poznasz wiele ciekawych surowców kosmetycznych i nauczysz się jak wykorzystywać dary natury w pielęgnacji swojej skóry. Warsztaty to 2 godziny przepełnione wiedzą zielarską i praktyką, która wciąga! Co więcej, uczestniczki będą miały okazję udać się na spacer zielarski po Krainie w Kratę!

Dominika Dudzic

Od zawsze fascynowała mnie natura i jej moc, z której często korzystamy na co dzień. Potem moje myśli zajmowało wszelakie rękodzieło i radość samodzielnego tworzenia różnych przedmiotów, która dawała mi mnóstwo pozytywnej mocy. Po uszy wpadłam, kiedy kilka lat temu zrobiłam swój pierwszy w życiu krem do twarzy. Od tego momentu każdą wolną chwilę spędzam na zbieraniu i przetwarzaniu ziół oraz komponowaniu nowych przepisów kosmetycznych. Moje pierwsze warsztaty dotyczyły wyłącznie tworzenia kosmetyków naturalnych, ale szybko powstały inne pomysły, które realizuję wraz ze znakomitymi rękodzielnikami i ludźmi bez reszty oddanym swoim pasjom. – Dominika Dudzic, Iskra Mocy

Iskra Mocy warsztaty ludzie
Tytuł warsztatów: Ziołowa pielęgnacja twarzy
Co w cenie warsztatów?
Instrukcja krok po kroku jak wykonać: ziołowy proszek do twarzy 3w1, krem do twarzy oraz tonik do twarzy. Uczestnicy otrzymają wiedzę na temat kosmetyki naturalnej oraz mocy płynącej z ziół i roślin. Każdy uczestnik zabiera ze sobą własnoręcznie robione kosmetyki oraz dużą dawkę informacji o sposobach przetwarzania i wykorzystania ziół w naturalnej pielęgnacji ciała.

Informacje:

Koszt: 199,-
Czas trwania warsztatów: 2 godziny (16:00 – 18:00) + czas trwania spaceru
Data: 14 sierpnia (poniedziałek)
Miejsce: Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5

Zapisy

Telefoniczne: 573 148 724
Mailowe: swolowo@gok.slupsk.pl

Iskra Mocy warsztaty zbliżenie 2
Dominika Dudzic
Udostępnij!