Lato na łące

Lato na łące to cykl koncertów, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Jest to jedyna taka okazja aby móc zobaczyć wykonawców z tak bliska jak i poznać ich z innej strony nawiązując przy tym bliższą relację.

Lato na łące to trzy odrębne koncerty, które odbędą się w Swołowie, na terenie Zagrody nr 5. Malownicze położenie łąki, która znajduje się tuż za XIX wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych, zaprasza do organizacji takiego przedsięwzięcia. Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z ciekawych propozycji kulinarnych. Nie zabraknie również sielskich atrakcji dla najmłodszych.

Cykl koncertów „Lato na Łące” zainauguruje swoim występem, Mela Koteluk Akustycznie –  24 czerwca 2023r. na terenie Zagrody nr 5!

lato na łące mela koteluk


O wokalistce

Mela Koteluk, to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Została laureatką Fryderyków w kategoriach Debiut roku, Artystka roku, Album roku – pop alternatywny. W ramach koncertu Mela Koteluk Akustycznie, artystka wystąpi w duecie z gitarzystą Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem.

Twórczość

Popularność zyskała między innymi za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, który ukazał się w 2012 roku. Drugi album Migracje, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019.

Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych.  Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 r. to album Astronomia poety. Baczyński powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik. Album został nagrodzony Fryderykiem 2021 w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka.

Plan wydarzenia:

18:00 – otwarcie bramek

19:30 – Kamil Kowalski

20:00 – Mela Koteluk Akustycznie

Dzięki naszej współpracy z PKS Słupsk SA na wszystkie koncerty w ramach Lato na Łące zostanie uruchomiona dodatkowa linia !
PKS Słupsk SA uruchomi specjalną linię dowozową, odjeżdżającą z Dworca Autobusowego PKS Słupsk oraz z Dworca Autobusowego PKS Ustka! Po zakończonym wydarzeniu autobus odwiezie uczestników z powrotem do Słupska i Ustki. Na pokładzie u kierowcy będzie można zakupić bilet od razu w obie strony (tam i powrót), w promocyjnej cenie 13 złotych.

 

Bilety – BILETY NA KONCERT WYPRZEDANE!

Pierwsza pula biletów w niższej cenie, będzie dostępna tylko do 1 czerwca

Bilet normalny 39,- / Bilet ulgowy* 29,-

Druga pula biletów w standardowej cenie, po 1 czerwca

Bilet normalny – 49,- / Bilet ulgowy* – 39,-

* Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 5, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Link do strony gdzie można zakupić bilety: Kup Bilecik

lato na łące plakat mela koteluk

lato na łące mela koteluk
Udostępnij!