Maj dał się poznać jako ten miesiąc, w którym po raz pierwszy zobaczysz wiosnę w pełnej okazałości. Natura już wybuchła pełnią zieleni, kwiaty rozkwitły na dobre, ptaki zaś radośnie śpiewają, ciesząc się życiem.

To doskonały moment, aby zorganizować drugi Ogólnopolski Plener Malarski w Ustce i Swołowie. Czyli w miejscach, które od lat inspirują artystów z Polski i ze świata. Tak będzie również i tym razem. Barwy i smaki przenikają się nawzajem, co uwiecznią znani polscy artyści. Na swoich pejzażach udowodnią, że połączenie zmysłów jest możliwe. Zwłaszcza, gdy ich autorami są mistrzowie malarstwa.

Możesz się o tym przekonać na własnej skórze. Wystarczy, że 12 maja przybędziesz na wernisaż do artystycznego serca Krainy w Kratę, czyli Zagrody Inicjatyw Twórczych w Swołowie (Zagroda nr 5).

Wystawa prac odbędzie się w dniach od 12 do 18 maja, podczas której dzieła będzie można zakupić tak, aby zabrać sztukę do domu.

A może chcesz osobiście poznać autorów? Spotkania odbędą się w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych. Zainspiruj się do twórczej działalności, poznaj wybitne artystyczne serca i obcuj ze sztuką. Spotkanie z wybitnym artystą – Jackiem Frąckiewiczem – odbędzie się 16 maja o godzinie 9:30. 

Do zobaczenia!

Wernisaż:

  • Kiedy? 12 maja 2023, godz. 18.00
  • Gdzie? Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo 5

Wystawa:

  • Kiedy? Od 12 maja do 18 maja 2023
  • Gdzie? Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie

Spotkanie z Jackiem Frąckiewiczem:

  • Kiedy? 16 maja 2023, godz. 16.00
  • Gdzie? Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo 5

 

NOWY-HORYZONT-KAFEL

 

Udostępnij!