Serdecznie zapraszamy, na spotkanie z artystami tworzącymi w ramach “Nowego Horyzontu”, które odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku o godz. 17.00 w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych (Zagroda nr 5).

Wczesną wiosną przyroda budzi się z zimowego snu. Pełna nowej energii, gotowa, aby już wkrótce wybuchnąć i zazielenić krajobrazy. Ptaki wróciły z zagranicznych wojaży i radośnie śpiewając, coraz głośniej zachęcają wiosnę, aby ta pokazała się w całej okazałości.

Dokładnie takie zjawiska obserwujesz w kwietniu. Pierwszym w pełni wiosennym miesiącu w roku. Widzą to również artyści, którzy przybędą do Ustki i Krainy w Kratę, aby uwiecznić zieleniejące pejzaże.

Jak wygląda wczesna wiosna ich oczami? Masz szansę się przekonać podczas wernisażu. Odbędzie się w Cafe Mistral Tu i Teraz w Ustce już 16 kwietnia. Z kolei od 16 do 24 kwietnia trwać będzie wystawa prac znanych polskich malarzy i co więcej – część tej sztuki będzie można kupić i zabrać ze sobą do domu.

A może spotkania z autorami zainspiruje i Ciebie do artystycznej działalności?

Będzie to możliwe w artystycznym sercu Krainy w Kratę, czyli Zagrodzie Inicjatyw Twórczych. Właśnie tam będziesz mieć okazję, aby osobiście poznać autorów, z którymi porozmawiasz i wypijesz dobrą kawę.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać najwyższej klasy artystów: Janusza Szpyta, Krzysztof Grajczaka, Pawła Kotowicza i Stanisława Chomiczewskiego.

Wernisaż:

  • Kiedy? 16 kwietnia, godz. 18.00
  • Gdzie? Cafe Mistral Tu i Teraz, Ustka, ul. Marynarki Polskiej 73

Wystawa:

  • Kiedy? Od 16.04. do 24.04. 2023 roku
  • Gdzie? Cafe Mistral Tu i Teraz, Ustka, ul. Marynarki Polskiej 73

Spotkania z autorami:

  • Kiedy? 20.04, godz. 17.00
  • Gdzie? Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo 5

Nie możemy się doczekać by Was poznać!

spotkanie ze sztuką

spotkanie ze sztuka baner
Udostępnij!