Lato na łące

„Lato na łące” to cykl, podczas którego artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki.

Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki. Niech LATO 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

Pięknym zakończeniem Lata na Łące będzie koncert Pawła Domagały, który odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2024r. na terenie Zagrody Swołowo!

Lato_na_łące_pawel_domagala_kwadrat

Program wydarzenia | 4 sierpnia 2024 r. | Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo nr 5

18:00 – otwarcie bramek na koncert

19:00 – koncert Pawła Domagały na terenie Zagrody nr 5

Na terenie koncertu będzie możliwość skorzystania z bogatej oferty kawiarni oraz stoisk gastronomicznych.

Paweł Domagała

18 listopada 2022 roku odbyła się premiera płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyruszył w wielką trasę koncertową. Paweł Domagała z zespołem odwiedził 16 miast i zagrał w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w całej Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studiu nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.

„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.

Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro.

 „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą” – opowiada wokalista.

Paweł Domagała zagra dla nas magiczne koncerty na trasie „Narnia Tour”. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć artystę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo.

Bilety

Bilet normalny – 119 zł

Bilet ulgowy – 109 zł*

*Bilet ulgowy obowiązuje do 18 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego. Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

Link do strony gdzie można zakupić bilety: Kup Bilecik

Regulamin wydarzeń w ramach cyklu Lato na Łące

Na “Lato na Łące” zaprasza Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie – filia Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Redzikowo.
Patronat honorowy: Barbara Dykier – Wójt Gminy Redzikowo

Lato_na_łące_pawel_domagala_plakat

 

 

Lato_na_łące_pawel_domagala_baner
Udostępnij!